English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagRussian flagDutch flagCzech flagDanish flagRomanian flagSlovak flag                                 

Tag Cloud

Nailite Newsletter

Zaregistrujte se Nailite v Nail Tech Newsletter dnes!

E-mail:

Odebírat
Odhlásit se

RSS Nailite Mag RSS

  • Nailite soubory a Nárazníky
    Věděli jste, že Nailite má celou řadu profesionálních souborů a nárazníky? Naše pilníky jsou vyrobeny v USA a jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality. Kromě našich souborů, naše nárazníky důsledně obdrží rave recenze od našich zákazníků na odolnost a dlouhou životnost každého vyrovnávací paměti. Pro ty z [...]
    admin
  • Vánoční Nails
    Ty byly provedeny s Nailite v UV Barevné Soak Off gely, červenými třpytkami, Emerald a Appletini!
    Mare Horák

O

Nailite se snaží poskytnout vám s nejvyšší kvalitou profesionálních produktů, aby vaše nehty, ruce a nohy odvážné a krásné na nejlepší možnou hodnotou .... Jako přidanou hodnotu naší on-line Nail Tech Magazine poskytuje informace přípravkem na nehty, nehty tech výukové programy, fotky, videa a další. Připojte se do našeho syndikovaného krmiva , aby zůstali až do dnešního dne s články a hostujících autorů.

Jste na nehty tech? Mají tu speciální techniku, kterou chcete sdílet?

Stačí nás kontaktovat na informace o tom, jak se můžete stát hostem spisovatel a získat expozici pro sebe a nakupovat sdílení s jinými nehty techniků na Nailite v Nail Tech Magazine on-line .

Nailite byl založen na nehty technici před více než 25 lety, a byl od té doby lodní tisíce kvalitních nehtových průmyslových výrobků za přijatelné ceny. Nailite bylo ve skutečnosti úplně první společnost vyvíjet a prodávat osvědčený, jeden krok gelové aplikační systém, který by technici nehtů po celém světě každý den.

Dnes, Nailite vyvinula několik různých systémů na nehty gelové k dispozici v růžové, bílé a jasné, čtyři gelové pečetidla, více než 80 různých oslnivé barevné gely a více než 50 GIA gel leštidla.

Nailite také založena na nehty tech akademie v Brazílii, Chorvatsku, Velké Británii a Nizozemsku, které se zaměřují hluboce na našich akrylových systémů, nehtové tipy, lepidla, brusivo a gelové systémy.

Nailite vyrábí a distribuuje naši vlastní značku prémiových tekutiny, gely, prášky a lesk. Neustále se objevují a zavádění nových snadné použití nehty tech materiál a produkty, které se poskytují velké výhody pro své vlastní klienty.

Nailite je vaše one stop shop pro tisíce špičkových nehty tech výrobků, informace a podporu.

Nailite
10301 NW 50th Street # 102
Sunrise, FL 33351
954-741-2924
800-222-4472
954-742-7970 fax
orders@nailiteinc.com
distributors@nailiteinc.com

Komentáře jsou uzavřeny.