English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagPortuguese flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagRussian flagDutch flagCzech flagDanish flagRomanian flagSlovak flag                                 

Tag Cloud

Nailite Newsletter

Přihlaste se k odběru Nailite v Nail Tech Newsletter ještě dnes!

E-mail:

Přihlásit se k odběru
Odhlásit se

RSS Nailite Mag RSS

  • Nailite Soubory a Nárazníky
    Věděli jste, že Nailite má celou řadu profesionálních souborů a nárazníky? Naše pilníky jsou vyrobeny v USA a jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality. Kromě našich souborů, naše nárazníky neustále dostávat rave recenze od našich zákazníků na odolnost a dlouhou životnost každé vyrovnávací paměti. Pro ty z [...]
    admin
  • Vánoční nehty
    Ty byly provedeny s Nailite UV Barevné Soak Off gely, červenými třpytkami, Emerald a Appletini!
    Mare Horák

O

Nailite se snaží poskytnout vám s nejvyšší kvality profesionálních produktů, aby se vaše nehty, ruce a nohy odvážný a krásný za nejlepší možnou hodnotu .... Jako přidanou hodnotu naší on-line Nail Tech Magazine poskytuje informace na nehty, nail-tech konzultace, fotky, videa a další. Připojte se do našeho syndikované krmiva , aby zůstali až do dnešního dne s články a hostujících spisovatelů.

Jste na nehty tech? Mít tento speciální techniku, kterou chcete sdílet?

Stačí nás kontaktovat pro informace o tom, jak se můžete stát hostem spisovatel a získat expozici pro sebe a obchod sdílení s jinými nehty techniků na Nailite v Nail Tech Magazine on-line .

Nailite byla založena na nehty technici před více než 25 lety, a byl od té doby dodávat tisíce kvalitních nehtů průmyslových výrobků za přijatelné ceny. Nailite byl ve skutečnosti první společnost vyvíjet a prodávat osvědčený, jeden krok aplikace gel systém, který by nehty techniků na celém světě každý den.

Dnes Nailite vyvinula několik různých nehty gelové systémy k dispozici v růžové, bílé a čisté, čtyři gelové pečetidla, více než 80 různých oslnivých barevných gelů a více než 50 GIA gel leštidla.

Nailite také založena na nehty tech akademie v Brazílii, Chorvatsku, Velké Británie a Nizozemska, které se zaměřují hluboce na našich akrylových systémů, nehtové tipy, lepidla, brusivo a gelové systémy.

Nailite vyrábí a distribuuje vlastní značku prémiových tekutiny, gely, prášky a lesk. Neustále se objevují a zavedení nové snadno použitelné nehty tech dodávky a produkty, které poskytují velké výhody pro své vlastní klienty.

Nailite je vaše one stop shop pro tisíce špičkových nehty tech výrobků, informace a podporu.

Nailite
10301 NW 50th Street # 102
Sunrise, FL 33351
954-741-2924
800-222-4472
954-742-7970 fax
orders@nailiteinc.com
distributors@nailiteinc.com

Komentáře jsou uzavřeny.